Popularna njemačko-hrvatska influencerica Stella Scholaja kaže da joj je dosta Njemačke i da se vraća u Hrvatsku, tj. Dalmaciju.
– Ako živite u Dalmaciji nemojte se nikako seliti u Njemačku. Nemojte dolaziti, neće vam se svidjeti. Moji su se roditelji preselili davno u Njemačku, jer su vjerovali da će u Njemačkoj imati bolji život. Ali sada se ja i moj brat osjećamo kao da ovdje ne pripadamo. No, i kad dođemo u Dalmaciju onda je isto tako, kažu nam da smo mi stranci i nismo u Dalmaciji odrasli, govore nam da smo Nijemci. A u Njemačkoj nam kažu da smo Hrvati – kaže Stella uz još jednu jako bitnu napomenu.
– Ovdje je stil života samo kapitalizam, svi trče za novcem, nema prijateljstava. A i nemam more ovdje, jednostavno vraćam se u Dalmaciju!
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....