StoryEditorOCM
S mora i krajaVELIKA ODLUKA

Njemica naših korijena: U Njemačkoj je loše, ne dolazite. Dosta mi je, selim se u Hrvatsku, vraćam se Dalmacijo tebi!

Piše dalmacija sd
27. lipnja 2026. - 09:33

Popularna njemačko-hrvatska influencerica Stella Scholaja kaže da joj je dosta Njemačke i da se vraća u Hrvatsku, tj. Dalmaciju. 

– Ako živite u Dalmaciji nemojte se nikako seliti u Njemačku. Nemojte dolaziti, neće vam se svidjeti. Moji su se roditelji preselili davno u Njemačku, jer su vjerovali da će u Njemačkoj imati bolji život. Ali sada se ja i moj brat osjećamo kao da ovdje ne pripadamo. No, i kad dođemo u Dalmaciju onda je isto tako, kažu nam da smo mi stranci i nismo u Dalmaciji odrasli, govore nam da smo Nijemci. A u Njemačkoj nam kažu da smo Hrvati – kaže Stella uz još jednu jako bitnu napomenu.

– Ovdje je stil života samo kapitalizam, svi trče za novcem, nema prijateljstava. A i nemam more ovdje, jednostavno vraćam se u Dalmaciju!

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
27. lipanj 2026 09:33