‘Naša dugogodišnja košarkašica Nives Džafić prvi je put postala mama! Na svijet je stigao mali Fran‘, objavili su na Facebook sranici Ženskog košarkaškog kluba Šibenik, uz čestitke poznatoj ‘zagrebačkoj Šibenčanki‘, a otkrili su i što im je rekla nakon izlaska iz bolnice:
"Sve je prošlo u najboljem redu. Moram istaknuti da sam zahvalna svom osoblju šibenske Opće bolnice na stručnosti i profesionalnosti!"
Ženski košarkaški klub Šibenik i igračica Nives Džafić sporazumno su raskinuli ugovor u siječnju ove godine, nakon završene prve polovice prvenstva.
Džafić je iz privatnih razloga prekinula karijeru. Za Šibenik je igrala u tri navrata, uključujući protekle tri sezone. S klubom s Baldekina osvojila je srebro u Kupu Hrvatske u sezoni 2024/25.
Igrala je na poziciji krila, a njezin doprinos naročito je bio značajan u obrani, gdje je često činila prevagu.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....