Noćas oko1 ujutro izbio je požar u Srebrenom, iznad mula na šetnici prema Kuparima. Vatra je zahvatila nisko raslinje i šumu, a na teren su odmah izašli vatrogasci, DVD-a Župa dubrovačka, JVP Konavle, Intervencijske vatrogasne, JVP Dubrovački vatrogasci te DVD-a Čilipi. Požar je lokaliziran, a izgorjelo područje dužine oko 400 metara i širine oko 150 metara.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....