Nakon požara koji je u utorak nešto iza jedan sat ujutro izbio na brdu Goričina, na području iznad Srebrenog i Kupara, ostala je spaljena zemlja. Nekada popularna šetnica kroz zelenu oazu danas je neprepoznatljiva. Podsjetimo u gašenju su sudjelovali DVD Župa dubrovačka s 31 vatrogascem i 5 vozila, JVP Dubrovački vatrogasci s 3 vatrogasca i 1 vozilom, IVP Dubrovnik sa 6 vatrogasaca i 2 vozila, JVP Konavle sa 6 vatrogasaca i 2 vozila te DVD Čilipi s 5 vatrogasaca i 1 vozilom. Izgorjelo je područje dužine oko 400 metara i širine oko 150 metara.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....