U subotu su završeni radovi asfaltiranja Ulice fra Krizostoma Kleškovića u naselju Krstac, odnosno Vrelo, izvijestio je načelnik Župe dubrovačke Marko Miloslavić te uputio isprike sumještanima:
- Radovi su prvotno bili planirani za izvođenje u jednom danu, kao što smo i najavili, ali zbog dinamike radova na kraju su trajali dva dana. Ovim putem osobno se ispričavam svim stanovnicima koji su zbog zatvorenog puta tijekom današnjeg dana imali neugodnosti u svakodnevnom funkcioniranju. Asfaltiranje je bilo potrebno i sigurno će poboljšati uvjete prometovanja u ovom dijelu naselja, ali ovakve zahvate ubuduće moramo planirati i izvoditi u razdobljima manjeg prometnog opterećenja, odnosno u mjesecima prije turističke sezone. Tako ćemo i postupati u budućnosti - najavio je župski načelnik Miloslavić.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....