Tisuće hrvatskih navijača preplavile su ulice Toronta, a među onima koje je prizori posebno dirnuo je i Sandra Perković, koja je emotivnim objavama pokazala koliko joj znači snažna hrvatska zajednica koja se okupila u Dallasu, a posebno u Torontu, gradu njezina rođenja, djetinjstva i mladosti.
Sandra Perković, supruga Marka Perkovića Thompsona, podijelila je na društvenim mrežama snimke atmosfere:
‘‘Ooo šta bih voljela tamo biti, u Torontu, di sam odrasla... lijepo li je Hrvat biti, majko hvala ti‘‘, napisala je.
Za Sandru Perković, rođenu i odraslu u obitelji Rogić u Kanadi, zajedništvo hrvatske dijaspore u Torontu ima posebno značenje. Upravo zato prizori hrvatskih zastava, pjesme i zajedničkog slavlja bude snažne emocije i osjećaj povezanosti s njezinom rodnom grudom.
Marko Perković Thompson je i upoznao Sandru početkom 2000-ih godina upravo u Torontu. Kako je za medije davno ispričala, Sandra Rogić je sasvim slučajno završila na jednom od njegovih koncerata, a nakon nastupa prišla mu je i zamolila ga za zajedničku fotografiju. Između njih je odmah zaiskrilo, razmijenili su kontakte. Pjevač je nakon povratka s turneje prijateljima u Hrvatskoj povjerio da je siguran kako je Sandra "žena njegova života".
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....