Upravo čekam ispit te slušam kako se u predavaoni do mene prozivaju ljudi da uđu u prostoriju za neki ispit s više godine.
Dok ih proziva profesorica izdvoji 4-5 studenata i kaže im kako ne mogu ući na ispit zato što imaju obučene kratke hlače. Ja si sad razmišljam koliko je ovo uopće legalno, lol. Pa šta su, jadnici, trebali obuć, vani je 35 stupnjeva.
Uvod je ovo u veliku raspravu koja se razvila među hrvatskim studentima na Redditu.
- Ja san prije 6 godina uša na ispit kratkih gaća (vanka bilo 40 stupnjeva), napišen ispit, doslovno sve napamet zna, prolazak garantiran, pridajem ispit i profesor kaže ‘bravo kolega, bravo‘ i propara mi ispit isprid mene i kaže ‘obučeni ste pogrešno, kolega‘ i istira me van.
Ja izlazim van, ispušim 10 duvana u 3 minute i random ...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....