Posljednjih godina ogromna je navala na glumačku Akademiju. Zagrebački glumac sa splitskom adresom Denis Tomić na stalnom angažmanu u GKM-u Split otkrio nam je sve o glumačkom pozivu.
Odmah na početku razgovora pitali smo ga što je to što privlači mlade ljude da studiraju glumu.
– Odlučio sam biti glumac ne gledajući crvene tepihe i premijere, što sigurno privlači neke ljude, već kad sam se u kazalištu popeo na zadnji kat i vidio pozornicu ispod sebe. Iznutra me momentalno nešto ispunilo. Mene je zanimalo kazalište oduvijek. U mojoj klasi bilo je kolega koji imaju potpuno različito viđenje glume. Nekome je prioritet kazalište, nekome film, nekome otići u inozemstvo pjevati i plesati u mjuziklu... Svatko ima svoje razloge – govori nam Denis.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....