Ida Prester ponovno je pokazala da ne prati trendove pod svaku cijenu, nego bira ono što joj odgovara i što odražava njezinu osobnost. Glazbenica, voditeljica i aktivistica na društvenim je mrežama otkrila kako napreduje obnova stare obiteljske kuće koju je naslijedila od djeda, a njezin odabir interijera izazvao je brojne reakcije pratitelja.
Kuća smještena u mirnom, zelenilom okruženom dijelu Zagreba polako dobiva svoj konačni izgled, a Ida je odlučila potpuno odbaciti danas popularne neutralne tonove i minimalistički stil koji dominira društvenim mrežama i časopisima za uređenje doma.
"Ni jedan jedini zid u kući nismo ostavili u neutralnoj boji. Znamo da su moderni minimalistički stanovi, prevladavajuća bež i bijela, ali mi smo odlučili eksperimentirati. Sijamo u milijun boja, bejbe!", napisala je uz video kojim je pratiteljima pokazala unutrašnjost budućeg doma.
U snimci se može vidjeti hodnik u kombinaciji ružičastih, zelenih i narančastih tonova, kuhinja uređena u dvije nijanse zelene koja se skladno nadovezuje na betonski strop, kao i dječja soba prepuna toplih detalja.
Posebnu pažnju privukla je dnevna soba čiji su zidovi obojeni u nježnu puderasto ružičastu nijansu, a dio stropa je obojen u tamnocrvenu boju koja prostoru daje dodatni karakter.
"Tražili smo vrlo nježnu, puderasto rozu, da nije Peppa Pig", našalila se Ida u videu, pokazujući koliko su pažnje posvetili svakom detalju tijekom uređenja.
Svoju objavu zaključila je duhovitom porukom svima koji preferiraju jednostavnije interijere:
"Ako ste više za minimalizam i eleganciju, znam da vas sad oči bole. Sori, al nama se baš sviđa."
Pratitelji su njezin odvažan pristup uređenju doma uglavnom dočekali s oduševljenjem, a komentari podrške samo su se nizali.
"Meni se baš sviđa. Ne liči na svaki drugi Pinterest dom, već je poseban i topao", napisala je jedna pratiteljica.
"Konačno malo boje!", poručila je druga.
"Fali autentičnosti i u interijerima i u životu. Bravo!", stoji u jednom od najlajkanijih komentara.
Mnogi su istaknuli kako ih veseli što netko ponovno vraća boje u domove, a ne slijedi slijepo trendove.
"Život je ljepši s puno boja", poručila je jedna obožavateljica, dok je druga dodala: "Hvala Bogu da se malo odmorim od bež interijera."
Bilo je i onih koji su priznali da takav stil možda ne bi odabrali za vlastiti dom, ali su pohvalili hrabrost i autentičnost.
"Bitno je da se vama sviđa. Interijer se ne uređuje prema trendovima, nego prema osobnosti ljudi koji će u njemu živjeti", napisala je jedna pratiteljica.
Sudeći prema reakcijama, Ida je još jednom dokazala da originalnost i osobni pečat kod publike i dalje imaju posebno mjesto, čak i u svijetu u kojem dominiraju bež zidovi i minimalistička estetika.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....