Luka Nižetić ponovno je raznježio pratitelje nizom fotografija iz svoje omiljene Komiže, a najveću pažnju ovoga puta privukla je njegova majka Tamara, koja je još jednom dobila niz komplimenata na društvenim mrežama.
Pjevač je podijelio nekoliko opuštenih trenutaka s Visa, a pratitelji nisu skrivali oduševljenje obiteljskim fotografijama. "Pozdravi puno mater, teta Tamara draga", napisao je jedan od njih, dok je druga pratiteljica poručila: "Mama kao prava manekenka, predivna je."
Ni Luka nije ostao bez komplimenata pa su mu poručili: "Ča si zgodaan", dok su drugi objavu zasuli raznim emotikonima.
No, ovo nije prvi put da je upravo Tamara Nižetić ukrala svu pažnju. Prije nekoliko mjeseci, tijekom obiteljskog putovanja u London, Lukina majka bila je prava zvijezda komentara.
"Mama je preeeecool", "Tamara je kraljica", "Volim ovu sliku, mama je fantasrična" i "The Mama!", samo su neki od brojnih komplimenata koje je tada dobila.
Jedna pratiteljica napisala je: "Koliko vam je majka kul, nije ni čudo da ste i vas dvoje takvi", dok je druga zaključila: "Svi cool, ali mama je ipak najbolja."
Bilo je još tu komplimenata za mamu: "Mama je uvijek bila ispred vremena", "Žena, majka, kraljica" te "Sve lipo i šesno, a mama ko curetak."
Neki su se prisjetili i osobnih susreta s obitelji Nižetić. "Mama ti je top. Bile smo skupa na Azurnoj obali. Tata također, svi ste vrh", napisala je jedna pratiteljica.
Čini se da Tamara Nižetić već godinama ima svoju vojsku obožavatelja, a svaka nova zajednička fotografija potvrđuje koliko je omiljena među Lukinim pratiteljima.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....