Jedan od najdirljivijih trenutaka večeri dogodio se pred sam kraj koncerta, kada su emocije potpuno svladale Jelenu Rozgu. Nakon niza hitova koje je zajedno s njom pjevala prepuna Galerija Meštrović, splitska pjevačica na trenutak je zastala pokušavajući suspregnuti suze.
”Trudim se cijelu večer… Znači, ne mogu… Emocije su tu, previše je svega toga. Hvala vam puno“, rekla je drhtavim glasom, jedva zadržavajući suze.
Potom je pozornost usmjerila na glazbenike koji je prate na pozornici već dva desetljeća.
“Ovi ljudi ovdje koji su sa mnom na bini… Oni sve znaju. Molim vas, dajte jedan pljesak za ove divne ljude. Ovu četvoricu, moje stare. Njih znate jako dobro. Oni su sa mnom dvadeset godina i oni su sve prošli. Hvala puno svima. Hvala vam mnogo“, kazala je, dok je publika njezine riječi popratila dugotrajnim pljeskom.
No, iako su emocije bile na vrhuncu, Rozga je vrlo brzo vratila svoj prepoznatljivi osmijeh i dala do znanja da večer još nije gotova.
“Nismo gotovi. Ne, ne, ne… Ne idem još kući. Nema te šanse. Jer se čovjek navikne na dobro”, našalila se, izazvavši smijeh i novi pljesak okupljenih.
Već u sljedećem trenutku ponovno je zavladala glazba, a Galerijom Meštrović odjeknuli su prvi taktovi pjesme “Minus i plus”, koju je publika, kao i brojne hitove prije nje, ponovno otpjevala zajedno s omiljenom Splićankom.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....