Zorica Kondža je, kao što je i najavila, otpjevala nekoliko pjesama svojih kolega. Ispričala je simpatičnu anegdotu vezanu uz Marijana Bana.
Naime, jednom ga je morala zamijeniti na glazbenoj večeri u teatru, kad je uspješno otpjevala divnu i tužnu pjesmu "Ne voliš me više", sa stihovima Roberta Pauletića i glazbom Tomislava Mrduljaša. Zapravo vrlo zahtjevan pothvat bio je "skinuti" čuvenu Banovu "rašpu", ali Zorica je to uspjela još jednom, pred zadivljenom publikom u Galeriji Ivana Meštrovića!
Nakon što je oduševila ovom izvedbom, otpjevala je i pjesmu Dina Dvornika, pokojnog i neprežaljenog Kralja funka.
Sjajno se snašla u tonalitetu i "skinula" muški vokal, što nije nimalo lako. Mnogima, ali Zori nije problem...
Uostalom, poslušajte sami i guštajte u ovoj posveti ljubavi:
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....