Dolaskom turističke sezone centar Splita biva preplavljen ljudima svih nacija, vjera i raznih modnih izričaja pa tako nerijetko možemo vidjeti nesvakidašnje odjevne kombinacije, ponekad i poprilično oskudne. Nećemo se praviti da smo čudoredci, ali odjeveni u bikini ili kupaće hlače po centru grada posjetitelji (a i domaći) ipak ne bi trebali šetati.
Gradska jezgra i povijesni prostori poput Dioklecijanove palače posljednjih su dana puni turista odjevenih u kombinacije koje bismo mogli okarakterizirati kao neprimjerene za tu lokaciju. Unatoč jasnim propisima o komunalnom redu, velik broj stranih državljana užim centrom grada šetucka u kupaćim kostimima, bez gornjih dijelova odjeće te u odjevnim predmetima koji su inače namijenjeni isključivo boravku na plaži.
Uz uobičajenu problematiku nepropisnog odijevanja tijekom ljetnih mjeseci, pažnju građana i prolaznika privukao je i jedan nesvakidašnji modni odabir. Naime, u samom središtu Splita "uhvaćen" je muškarac koji je šetao odjeven u minijaturnu kožnu suknju i haltere, primjerenije, recimo, klubovima poput KitKata u Berlinu.
Kako se obukao, pogledajte OVDJE, ispod je cijela galerija našeg fotoreportera Duje Klarića.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....