Peristil Dioklecijanove palače večeras je postao pozornica jedinstvenog glazbeno-scenskog spektakla "Dioklecijanova Gala večer". Sjajan događaj imao je i humanitarnu poruku jer su se tijekom večeri prikupljala sredstva za Kliniku za pedijatriju KBC-a Split.
Riječ je o projektu koji spaja orkestralnu glazbu, suvremenu produkciju i elektronički zvuk kroz glazbeno putovanje od baroka do suvremenog doba. U programu je sudjelovao orkestar splitskih glazbenika pod ravnanjem dirigenta Vetona Marevcija, koji je i autor posebnih aranžmana, dok je za elektronički segment bio zadužen hrvatski producent i DJ Joe2Shine.
Dašak atmosfere s Peristila pogledajte u velikoj fotogaleriji.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....