Splitski gradonačelnik nedavno se obratio javnosti u povodu prve godišnjice svoga mandata. Hvalio se projektima, od kojih je neke, kaže, izveo, a za druge je rekao da će ih nastaviti u skladu sa svojom kampanjom "Dajem ti rič". Oko izmjena GUP-a, koje zapinju već dulje vrijeme, Tomislav Šuta je na sebe preuzeo odgovornost:
– Što se tiče samoga GUP-a, izmjene će se donijeti, određene izmjene u prijedlogu koji je dan će se korigirati kroz donošenje novoga zaključka. Ja ne bježim ni u jednom trenutku. Ne bježim od donošenja nikakvih odluka, do sada sam donio sve odluke, donijet ću i tu odluku.
Na novinarsko pitanje gdje je zapelo, nevoljko je odgovorio: "Određenih par situacija." Na izravno podsjećanje novinara kako je isti rok dao prije godinu dana, kad je rekao da mu t...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....