Sunce, more, Split, cvike, bermude, ljetni look, i neizostavna taka-taka-taka retro slow motion melodija... Ma ne možeš nego stati i s guštom pogledati taj prizor. A u njemu 70 vespi koje su njihovi vozači provozali splitskim ulicama na još jednom godišnjem, sada već 16. podmarjanskom okupljanju.
Na poziv Vespa kluba Split stigli su sa svojim ljubimcima prijatelji sa svih strana. Došli su na svojim vespama iz dalmatinskih gradova i malih mista, snage su im pojačali dragi prijatelji iz BiH i Srbije. Pa su se napričali, navozali, zapivali, podružili, prisjetili dosadašnjih skupova, čuli jedni od drugih novitade. Lijepa je ovo priča vespaša bez granica koji su u subotu odradili i svoju grupnu vožnju.
– U petak smo se okupili, tu je feštica pala, a u subotu nakon kave zajednički krenuli u pravcu špilje Vranjače. U pratnji vodiča obišli smo špilju i nakon toga svi skupa otišli do Blata na Cetini. Tu smo imali prigodnu feštu, predivno druženje, još jednu epizodu do novog susreta iduće godine – izvijestio nas je predsjednik splitskog kluba Antonio Bilc Drezga.
{
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....