Nakon sramotnih prizora ostavljenog smeća na Žnjanu, čitatelj nam je poslao iste takve prizore snimljene jutros ispred "Prerade" u Ulici Domovinskog rata poslije sinoćnjeg navijanja i slavljenja pobjede Hrvatske protiv Gane na Svjetskom prvenstvu.
– Divan i slikovit prizor manjka kulture i respekta prema ovom gradu. Škovaca na sve strane na potezu od hotela "Corner" priko "Prerade" do autobusne stanice kraj Zagrebačke banke. A tri velike kante na po metra prazne. Nikako to ne mogu razumit – napisao je.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....