Među vozačima se na Redditu munjevito proširila vijest da su kamere za nadzor brzine ponovno postavljene na Sirobuji i brzoj cesti u Klisu. Objava je izazvala lavinu komentara i upozorenja.
Korisnici Reddita tvrde da je jedna kamera vraćena kod Lidla na Sirobuji, dok se druga nalazi na pravcu prema Lovrincu.
Dok vozači već međusobno dijele informacije o kamerama za kontroliranje brzine, jedno je sigurno: na navedenim lokacijama vozit će se opreznije nego inače.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....