StoryEditorOCM
Splitkontrola brzine

Splićani, oprez! Vraćene su 2 kamere; ovdje se najviše juri... Ovo su lokacije gdje snimaju

Piše Split SD
24. lipnja 2026. - 21:40

Među vozačima se na Redditu munjevito proširila vijest da su kamere za nadzor brzine ponovno postavljene na Sirobuji i brzoj cesti u Klisu. Objava je izazvala lavinu komentara i upozorenja.

Korisnici Reddita tvrde da je jedna kamera vraćena kod Lidla na Sirobuji, dok se druga nalazi na pravcu prema Lovrincu.

Dok  vozači već međusobno dijele informacije o kamerama za kontroliranje brzine, jedno je sigurno: na navedenim lokacijama vozit će se opreznije nego inače. 

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
25. lipanj 2026 08:20