Sinoć nešto iza 20 sati izbio požar je požar na Marjanu!
Kako javljaju iz Županijskog operativnog centra, po dojavi građana da se osjeti miris paljevine i vidi manji dim na nepristupačnom dijelu Park šume Marjan sjeverno od Marasovićeve ulice, odmah su poslana dva tima JVP Grada Splita i 1 vozilo i 3 vatrogasca DVD-a Split kako bi u što kraćem vremenskom periodu locirali eventualno gorenje.
- Dolaskom na šire područje nepristupačnog terena pretragom daleko od prometnica u park šumi je pronađena otvorena vatra odnosno hrpa naslaganog drveta koja je gorjela te određena količina žara. Vatrogasci su u rekordnom roku pogasili požar i tako spriječili puno gori scenarij, a o cijelom događaju je izvještena policija koja je na lice mjesta uputila svoje djelatnike - kažu.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....