Pred Hrvatskom je posljednja utakmica u skupini protiv Gane, večeras od 23 sata. Puno je kombinacija za prolazak dalje, no izabranici Zlatka Dalića ipak neće smjeti previše kalkulirati s obzirom na to kakve je rezultata njihov protivnik upisao. Ganci su pobijedili Panamu i remizirali s Engleskom, te su sigurni u drugom krugu s četiri boda.
O novoj prepreci Vatrenih, ali i ostalim aktualnostima s Mundijala u petoj epizodi specijala našeg podcasta ‘U rašlje‘ razgovarali su bivši vratar Hajduka Vladimir Balić, urednik sportske rubrike Antonio Juričić i sportski novinar Ivan Renić.
- Očekujemo, nadam se, ne “vodu”, nego da će Hrvatska odigrati mirno i pametno. Možda čak i “kamilicu”, barem na početku. S obzirom na interes obje reprezentacije, remi bi možda odgovarao i nama i Gani. To bi mogla biti lagana kamilica s dozom rock’n’rolla kad dođe pravi trenutak. Mislim da bismo utakmicu trebali igrati vrlo pametno i vrlo koncentrirano, bez ikakvih rizika, osobito u našoj polovici. Treba čekati pravi trenutak i Gani ne dopustiti da iskoristi ono u čemu je najbolja, a to je kontranapad – počeo je Balić.
Više o svemu pogledajte u četvrtoj epizodi specijala našeg podcasta ‘U rašlje‘.
Video također možete pronaći i na našem YouTube kanalu.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....