Hrvatska je pobijedila Ganu s 2:1 i tako osigurala prolazak u sljedeću fazu natjecanja s drugog mjesta u skupini. Bila je to najbolja izvedba Vatrenih do sada. Izbornik Zlatko Dalić posložio je stvari i s pravom se opet možemo nadati velikim stvarima od naših. U našem studiju veliku pobjedu u specijalu podcasta ‘U rašlje‘ analizirali su bivši vratar Hajduka Vladimir Balić, urednik sportske rubrike Antonio Juričić i sportski novinar Ivan Renić.
- Naravno, mi kritiziramo iz neke želje da se neke stvari pomaknu, promijene, ali ne mora biti da je to baš tako. To je naše viđenje i drago nam je evo, u ovoj utakmici dosta smo pričali o tim veznim igračima i krilima. Izbornik Dalić stvarno napravio jedan veliki iskorak ka vraćanju postavki na bazične one stvari, ono što je bila Hrvatska. Mi smo bili mi i to je ono što nama daje nadu da ćemo bez obzira tko nam došao, biti vrlo opasni za budućeg protivnika – počeo je Balić.
Balić smatra kako nije ni važno koga nam nosi ždrijeb.
- Više nema "imam sljedeću pa ću tamo tri boda, ovamo bod"... Svaka utakmica će biti jednaka kao sad ovo protiv Gane. Čini mi se da smo bili zreli. Mi smo u prvom poluvremenu vozili tu neku priču koja je nama odgovarala. Poveli smo, iako Gana kad se vratila u drugom poluvremenu, nabila je gas 100 na sat, tako da ta kalkulacija o možda da će oni nešto nama, ovo-ono, ne drži vodu. Jer oni su stvarno nagazili.
Više o svemu pogledajte u šestoj epizodi specijala našeg podcasta ‘U rašlje‘.
Video također možete pronaći i na našem YouTube kanalu.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....