Izjave nakon dvoboja Francuska - Norveška:
Guy Stéphan, pomoćni trener francuske reprezentacije,:
"Naše misli su s Didierom Deschampsom, koji je otišao u Francusku na sprovod svoje majke i koji će nam se pridružiti sutra. U utakmici smo učinili ono što smo trebali. Osjećali smo puno uživanja u našoj igri, puno tempa, puno prilika za postizanje golova. Ousmane Dembélé postiže hat-trick, Désiré Doué postiže svoj prvi gol glavom - to su dobre stvari. Moramo to održati jer je bilo trenutaka kada nismo bili u najboljoj formi; morat ćemo i njih analizirati. Budimo oprezni, budimo sretni, uživajmo u ovome, a onda se sutra moramo vratiti na posao s Didierom."
Ousmane Dembélé, trostruki strijelac: "Ostajemo fokusirani. Bila je to važna utakmica jer smo htjeli završiti na vrhu skupine. Želimo pobijediti u svakoj utakmici i ostat ćemo fokusirani jer je ono što slijedi još važnije."
Solbakken, norveški izbornik
"Napravili ono što smo što smo napravili i odmorili 10 igrača. Znam da su navijači diljem Norveške i ovdje željeli vidjeti Erlinga i kapetana Martina Odegaarda, ali onda Svjetsko prvenstvo ne bi bilo dugo za nas. Ovdje smo da idemo što dalje možemo. U napadu smo stvarali prilike tijekom cijele utakmice, tako da dečki trebaju dobiti priznanje za to. Nismo samo u drugom poluvremenu stvarali prilike, stvorili smo velike prilike i u prvom dijelu.Imali smo četiri velike prilike u prvom poluvremenu, tako da mislim da zaslužujemo priznanje za to, ali ovdje ne možete izgubiti loptu u određenim područjima, jer ona ide tako brzo u drugom smjeru. Sada je važno napuniti baterije - sjetite se da je pauza koju smo imali od posljednje utakmice najkraća koju je momčad imala na turniru, a sada nova utakmica dolazi za četiri dana".

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....