sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Strani nogometima jaku želju

U mirovini izdržao samo pet mjeseci: zaigrao za klub u kojem je suvlasnik i sportski direktor

Piše Hina
5. ožujka 2020. - 19:03

Pet mjeseci nakon što je otišao u igraču mirovinu, bivši američki vratar Tim Howard (40) vratio se nogometu kako bi zaigrao za Memphis 901.

Howard je suvlasnik i sportski direktor Memphisa koji se natječe u United Soccer League (USL), što je razred niže od Major League Soccer (MLS) lige. Sada će biti i vratar kluba iz Tennesseea.

- Otkako sam se povukao u listopadu, porasla je moja opsesija za nogometom. Želja za pobjedama me i dalje pokreće. Volim igrati nogomet i pružila mi se prilika da ponovo stanem među vratnice - kazao je bivši vratar Evertona i Manchester Uniteda.

Howard je od 2003. do 2016. godine odigrao 491 utakmicu u svim natjecanjima za Manchester United i Everton osvojivši tri trofeja u dresu "Crvenih vragova," FA kup, Liga kup, te FA Community Shield.

Na v...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
27. lipanj 2026 16:27