Argentinski reprezentativac Enzo Fernandes nije se proslavio nakon finala Copa Americe. Štoviše, propisno se osramotio. Naime, najskuplji igrač u povijesti Chelseaja slavio je svoj prvi naslov pobjednika južnoameričke kontinentalne smotre pjevajući kontroverznu pjesmu koja je postala popularna među argentinskim navijačima nakon finala SP-a u Kataru, u kojem su Argentinci pobijedili Francuze - pišu Sportske novosti.
"Igraju za Francusku, ali svi dolaze iz Angole", pjevao je Enzo Fernandez, nakon čega je prekinuo prijenos uživo na Instagramu.
Francuzi podižu tužbu
Zbog svega spomenutog, francuski nogometni savez najavio je podizanje tužbe protiv argentinskog.
"Predsjednik Francuskog nogometnog saveza, Philippe Diallo, najoštrije osuđuje neprihvatljive rasističke i diskriminira...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....