Novak Đoković još je jednom pokazao da mu ne nedostaje smisla za humor. Najtrofejniji tenisač u povijesti nasmijao je publiku na Wimbledonu kada je tijekom zajedničkog gostovanja s Jannikom Sinnerom na duhovit način izbjegao pitanje o Svjetskom prvenstvu.
Uoči početka turnira Đoković i aktualni pobjednik Wimbledona Sinner zajedno su trenirali na terenu broj 1, što je posljednjih godina postala svojevrsna tradicija. Nakon treninga razgovarali su s voditeljicom o pripremama, važnosti Wimbledona i očekivanjima od turnira, piše tportal.
Najzabavniji trenutak uslijedio je pred kraj intervjua.
Voditeljica ih je namjeravala pitati kako komentiraju činjenicu da se Srbija i Italija nisu plasirale na Svjetsko prvenstvo, no Đoković ju je prekinuo.
"U redu ljudi, bilo je lijepo razgovarati s vama. Sretno svim ostalim reprezentacijama", rekao je kroz smijeh, skinuo mikrofon i napustio mjesto za intervju.
Njegov potez izazvao je salve smijeha među okupljenima, a Sinner mu je zahvalio što ga je "spasio" odgovora na neugodno pitanje.
"Dobro je da je Novak ovdje, jer se inače uvijek priča samo o Italiji", našalio se talijanski tenisač.
Đoković se potom ipak vratio pred mikrofon i ozbiljnije odgovorio na pitanje, priznavši da prati Svjetsko prvenstvo, iako ne s jednakim entuzijazmom kao što bi to činio da je Srbija izborila nastup na završnom turniru.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....