Split TRAGEDIJA Splitska policijo, vidite li ove na romobilima bez kaciga, jure ko ludi - po dvoje na jednom. Treba li još tko poginuti? Piše SPLIT SDPetnaestogodišnji mladić iz okolice Metkovića preminuo je u Sveučilišnoj kliničkoj bolnici u Mostaru, dva dana nakon što je pao s električnog romobila i glavom snažno udario o asfalt. Liječnici su se danima borili za njegov život, ali ozljede su bile preteške. Nesreća se odigrala u ponedjeljak, 22. lipnja, u blizini kanala u okolici Metkovića, gdje se skupina djece međusobno izmjenjivala u vožnji jednim romobilom. Kada je na ...