Hrvatska je danima "u zagrljaju" izraženog toplinskog vala s dnevnim temperaturama preko 35°C. Vrućine su iznimno visoke i tijekom noći, a zbog opasnosti za zdravlje izdani su najviši stupnjevi upozorenja putem sustava MeteoAlarm.
Ipak, život je da se živi i, osim kroničnih bolesnika i starijih osoba, malene djece, koji bi morali ostati zaštićeni u sigurnosti klimatiziranih prostora, većina ljudi želi iskoristiti neradni vikend, slobodnu nedjelju, pa u nekom vanjskom ambijentu ipak pokušati pronaći izvjesno osvježenje i ugodu.
Na raznim lokacijama diljem zemlje naši su fotoreporteri bilježili kako se nosimo s "temperaturnom agresijom", uživajte u prizorima.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....