Znate onu staru izreku "budi dobar, pojedi...", da sad ne prostačimo, shvatili ste o čemu se radi. Baš takva situacija se dogodila jednom građaninu koji je u dobroj vjeri išao pomoći čovjeku u nevolji, očekujući da će se dotični držati dogovora.
– Htio bih zahvaliti gospodinu kojem sam stao na autocesti u smjeru Ploča jer je dotičnome pukla guma na Audiju. Ponudio sam mu pomoć i dao mu svoju rezervnu gumu. Zamijenio ju je da može nastaviti putovanje s gospođom prema Orebiću.
Razmijenili smo brojeve i dogovorili se da, kad dođe u Split, preuzmem rezervnu gumu. Čuli smo se nakon par dana, rekao je da ga zovem sutra da se dogovorimo, i od tada mi se više ne želi javiti na mobitel. Pa eto, da mu zahvalim što je ispao kreten i neće da se javi niti da vrati felgu – naveo je razočarani vozač u Facebook grupi "Prometne zgode i nezgode".
Nije dugo trebalo čekati na komentare korisnika ove društvene mreže.
– Ne gubiti povjerenje i dobrotu.Siguran sam da nas je više dobrih i dobronamjernih nego ovih drugih. Njemu na dušu i čast
– E, za to moraš imat obraz ko đon kopačke... Nemoj se uznemiravat, takvih neljudi uvijek je bilo i bit će. Ti si pokazao da si čovjek, a on nula
– Bez brige, karma će svoje odradit
– Ostavite broj javno... zvat ćemo ga 24/7... neće imati mira uopće...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....