Obala budi dobar... Kakav junak! Pukla mu guma na autocesti, Splićanin mu posudio rezervnu i sad je ne vraća: ‘Hvala mu što je ispao kreten‘ Piše Split SDZnate onu staru izreku "budi dobar, pojedi...", da sad ne prostačimo, shvatili ste o čemu se radi. Baš takva situacija se dogodila jednom građaninu koji je u dobroj vjeri išao pomoći čovjeku u nevolji, očekujući da će se dotični držati dogovora. – Htio bih zahvaliti gospodinu kojem sam stao na autocesti u smjeru Ploča jer je dotičnome pukla guma na Audiju. Ponudio sam mu pomoć i dao mu svoju rezervnu gumu. Zamijenio ju je da ...