Dobričić se odlično slaže s crnim rižotom, onaj i desetak godina star idealan je uz čokoladni kolač, šoltanski pošip i maraština lijepo ljubuju s carpacciom od bijele ribe… Guštalo se u tom tonu na Šolti u Grohotama u Domu kulture gdje su se na ekskluzivnom eno-gastronomskom masterclassu naslovljenom "Sljubljivanje šoltanskih vina s jelima" okupili brojni Šoltani, ljubitelji vina, vinari, maslinari te stručnjaci iz svijeta vinarstva i gastronomije.
Nakon uspješnog svibanjskog dijela projekta MED&TERRA ŠOLTA 2026, koji je kroz Festival meda i ulja okupio proizvođače, stručnjake i ljubitelje autentičnih otočnih okusa, Festivalom vina i spize, u sklopu kojeg je bio i ovaj masterclass, gastronomska priča Šolte doživjela svoju kulminaciju. Manifestaciju su organizirali Turistička zajednica općine Šolta i Općina Šolta uz sufinanciranje Hrvatske turističke zajednice te strateškog partnera manifestacije udruge ŠKMER, koja je sudjelovala svojim stručnim znanjem, chefovima i edukativnim programima.
STRUČNO VODSTVO
Program masterclassa u Domu kulture u Grohotama je tekao pod stručnim vodstvom jedne od najuspješnijih hrvatskih sommelierki Monike Neral, koja je sudionike vodila kroz posebnosti terroira, sorti i karaktera šoltanskih vina, a da baš sve bude na svom mjestu pobrinuli su se chefovi iz udruge ŠKMER, koji su osmislili i pripremili jela koja su se sljubljivala s vinima. Ovom prilikom predstavili su svoja vina, govorili o berbama i svojim osobnim iskustvima šoltanski vinari Tomislav Purtić (Vinarija Marinac), Karlo Balić (Vinarija Balić), Vicko Burica (OPG Burica), Vicko Kaštelanac (Agroturizam Kaštelanac) i Ante Zorić (Vinarija Markus).
Kušalo se 7 vina koja su se sljubljivala s jelima ŠKMER-ovih chefova. Počelo se sa svježim vinima, pošipom 2025. vinarije Marinac i Maraštinom 2025. vinarije Kaštelanac, koja su kušana uz carpaccio od bijele ribe. Rosé 2025 vinarije Balić poslužen je uz tartar od tune, dok su dobričići vinarija Kaštelanac (iz berbe 2023.) i Marinac (iz berbe 2022.) pratili crni rižot od sipe.
U nastavku je predstavljen crljenak Fetivi berbe 2020. vinarije Markus sljubljen s goveđim obrazima i rimskim njokima. Završnicu degustacijskog menija obilježio je Dobričić berbe 2016. vinarije Burica uz čokoladni desert s maslinovim uljem i cvijetom soli.
Ipak zvijezda cijelog događanja bio autohtoni šoltanski dobričić, najcrnje vino Dalmacije i Hrvatske. O ovoj starinskoj crnoj lozi, koja je postala simbol otoka, o posebnosti njenog vina, karakterističnom timbru koji daje svom zavičajnom otoku Šolti, te bliskom srodstvu s plavcem malim govorili su s puno emocija i domaćini i gosti.
"Među kamenim selima, osunčanim vinogradima i mirisima mora, ovo vino postaje priča o trudu, ljubavi prema zemlji i očuvanju bogate otočne baštine", kazala je sommelierka Neral.
NAČELNIK OPĆINE
Načelnik općine Šolta Nikola Cecić-Karuzić istaknuo je važnost obnove dobričića koji je nadaleko pronio ime Šolte, te potrebu gastronomskog brendiranja otoka u čemu, uz markantni dobričić, važnu ulogu imaju i vrhunsko šoltansko maslinovo ulje i med.
Poseban doprinos stručnom dijelu programa dali su dr. sc. Goran Zdunić i mr. sc. Joško Gugić, koji su iznijeli znanstveni pogled na očuvanje, razvoj i budućnost najpoznatije autohtone šoltanske sorte. Upravo je dr. sc. Zdunić iz splitskog Instituta za jadranske kulture prije 20-ak godina ključnom podrškom pomogao pokretanje projekta revitalizacije dobričića, čime su postavljeni temelji današnjeg uzleta šoltanskog vinarstva.
– Počelo se 2005., iduće godine je krenuo projekt koji je vodio vinar Vicko Kaštelanac i potpisan je ugovor s Institutom za jadranske kulture, a Goran Zdunić je u ime Instituta bio inicijator revitalizacije dobričića – napomenuo je načelnik Cecić-Karuzić.
Dr. sc. Goran Zdunić prisjetio se: "Upravo ovdje smo bili na prvoj degustaciji dobričića kojeg smo napravili u Institutu prije 20-ak godina i jako dobro se sjećam komentara uvaženog znalca Šoltanina Dobroslava Elezovića: ‘Poslali smo seljaka u grad, a vratio nam se gospodin na otok‘. Dobričić je sorta koja ne samo da može dat boju, nego i punoću okusa i nudi pregršt različitih tipova vina".
Mr. sc. Joško Gugić je iskazao podršku šoltanskim vinogradarima, vinarima i dobričiću. I kao uputu za budućnost prisjetio se izjave velikog Miljenka Grgića koji je govorio: "S jednom nogom u vinogradu, s drugom u podrumu, a s obje na tržištu"-
Vicko Kaštelanac, šoltanski vinar i pionir obnove dobričića na Šolti, ispričao je priču o propadanju i dizanju iz pepela šoltanske ponos-sorte.
POVRATAK DOBRIČIĆA
"Interes je bio pao, težaci koji su se njima bavili su ostarjeli i dobričić je 80-ih godina prošlog stoljeća polako nestao s tržišta. A u davnoj prošlosti on je bio jako važan, doslovno je upravljao životom na Šolti, određivao je i standard i stanovništvo. U posljednjih 20 godina od početka njegove revitalizacije puno je napravljeno i on je ponovno postao važan čimbenik u životu našeg otoka, od početka njegove revitalizacije puno više znamo, a vina su nam sve zanimljivija. Priča o dobričiću je priča o njegovom gotovo potpunom propadanju i njegovom ponovnom životu i usponu", kazao je Kaštelanac.
Na kraju: u posljednjih 20 godina je napravljeno čudo na Šolti, zahvaljujući entuzijazmu i znanstvenika i šoltanskih vinara skoro izgubljena stara sorta potpuno je revitalizirana, vraćena u život i vinograde. Danas su vina dobričića poznata, tražena i vrhunska. Ali ne treba stati. Nakon silnog napora i velikog uspjeha nekolicine šoltanskih vinara, pionira obnove dobričića, valja dalje – razmnožavati dobričić, saditi ga što više. Dobričić bi morao biti dominantan u šoltanskim vinogradima danas i ubuduće, kao što je oduvijek i bio.
Prostora itekako ima. Ukupna godišnja proizvodnja četvorice vinara čija vina su se na masterclassu kušala je tek 20.000 boca. Tržište sigurno traži daleko više...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....