Dvoboj Hrvatske i Gane pratio se diljem svijeta, a naša reprezentacija je nakon pobjede (2:1) izborila plasman u šesnaestinu finala Svjetskog nogometnog prvenstva gdje ih čeka Portugal.
Utakmicu u Philadelphiji pratila je jedna od najvećih svjetskih atletičarki, Poljakinja Anita Wlodarczyk. Tijekom utakmice objavila je nekoliko storyja na Instagramu.
"Idemo Hrvatska", napisala je, objavu pogledajte OVDJE.
Wlodarczyk voli nogomet, u ožujku ove godine bila je na najvećem hrvatskom derbiju na Poljudu.
"Savršen dan: nogomet, navijači i ta atmosfera. Napokon sam dočekala pogledati utakmicu Hajduka uživo! Igrao se derbi s Dinamom, Hajduk je izgubio 3:1, ali atmosfera je bila jednostavno elektrizirana", napisala je tada Wlodarczyk.
Trostruka olimpijska pobjednica u bacanju kladiva (London, Rio de Janeiro i Tokio) u karijeri je osvojila više od dvadeset medalja s najvećih natjecanja. Njezina dominacija bila je tolika da je u jednom trenutku držala čak 15 od 20 najboljih rezultata u povijesti discipline.
Posebno se pamti 2016. godina, kada je na Olimpijskim igrama u Riju bacila kladivo 82,29 metara i nadmašila konkurenciju za više od pet metara. Samo nekoliko tjedana kasnije u Varšavi je postavila svjetski rekord od 82,98 metara, koji i danas spada među najimpresivnije atletske rezultate.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....