Urugvajsko ispadanje sa Svjetskog prvenstva teško je palo Marcelu Bielsi, koji ni nakon posljednjeg sučeva zvižduka nije skrivao frustraciju. Poznat po tome da nije pretjerani ljubitelj medijskih obveza, urugvajski izbornik izgubio je živce još prije nego što je intervju uopće počeo.
Početak razgovora na terenu kasnio je nekoliko trenutaka, što je bilo dovoljno da Bielsa plane.
"Dajte više već jednom!", viknuo je na novinarsku ekipu koja je čekala njegovu izjavu nakon poraza 0:1 od Španjolske i oproštaja od turnira.
Ni tijekom razgovora nije bio puno raspoloženiji. Na pitanja je odgovarao kratko i bez emocija, a intervju je zaključio mrzovoljnim: "Nema na čemu."
Loše raspoloženje nastavilo se i u razgovoru za DAZN. Upitan zašto je vratar Fernando Muslera napustio teren na poluvremen, Bielsa je samo kratko odgovorio: "On je odlučio izaći." Nakon dodatnog potpitanja nije želio ulaziti u raspravu te je odbrusio: "Već sam odgovorio na to."
Podsjetimo, Urugvaj je ispao nakon minimalnog poraza od Španjolske. Pogodak odluke pao je u 42. minuti kada je Alex Baena zapucao prema vratima, a iskusnom Fernandu Musleri lopta je, unatoč ne osobito snažnom udarcu, prošla kroz ruke i završila u mreži.

Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....