Zagora potpuna blokada FOTO Kolaps u Imotskom: život postao - nemoguć! Ljudi bjesne: ‘Srećom nema nastradalih...‘ Traže zatvaranje Piše Braco Ćosić"Ne samo da ne možemo otići na posao iz svojih kuća, posebno mi koji radimo u državnim institucijama, ne samo da svojim automobilima ne možemo izići iz svojih dvorišta, nego se samo pitamo kako bi došla vozila Hitne pomoći ili vatrogasaca, ne daj Bože kakve nesreće u našem zaseoku. I nije to prvi put, to je svakog vikenda i ne samo ove godine. Još kada se k tome pridoda da su nam vrlo loši signali mobilnih veza, eto silnih problema ...