Spiza plus domaće je domaće Zašto plaćati litru jogurta preko 2 eura kad ga u tren možete napraviti i potrošiti tri puta manje? Recept je ništa lakši Piše P. M.Litru običnog mlijeka (onoga s 2,8 posto mliječne masti) u domaćim trgovinama možete kupiti već za 70 centi, maksimalno za euro, a litru jogurta ćete teško naći po cijeni nižoj od dva eura. Često košta i znatno više. Pa zašto onda ne napraviti domaći jogurt?! Za prvi put dovoljno vam je uzeti dvije do tri žlice čvrstog kupovnog jogurta i litru mlijeka, a svaki idući put možete koristiti vaš domaći jogurt kako biste ...
Lifestyle maja jalšovec Za tri obroka dnevno u 9 dana potrošila 40 eura: Kuharica iz MasterChefa otkriva kako jesti pametno i jeftino
Forum ‘EVO KAKO POČINJE‘ Bivša natjecateljica MasterChefa bila je žrtva nasilja u vezi, objavila je video, privukao je veliku pozornost
PREMIUM Život ‘evo kako počinje‘ Bivša natjecateljica MasterChefa bila je žrtva nasilja u vezi, objavila je video, privukao je veliku pozornost